پادری سرویس بهداشتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟!

ویژگی های پادری مناسب سرویس بهداشتی و حمام

پادری سرویس بهداشتی یکی از لوازم کاربردی، مفید و البته لازم در دکوراسیون منزل است و تقریباً در تمامی خانه ها حداقل یکی از آن ها وجود دارد. اما قبل از هر انتخابی باید مشخص کنیم، پادری را برای بیرون سرویس بهداشتی می خواهیم یا داخل آن. پادری که در داخل سرویس بهداشتی قرار می گیرد، باید از جنس پلاستیک و مقاوم در برابر آب باشد.اما جنس پادری که بیرون سرویس بهداشتی قرار می گیرد باید نرم بوده و قابلیت بالایی در جذب آب داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بهتر است پادری که برای بیرون سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود، دارای بافت نرم و ضخیمی هم باشد،زیرا زمانی که شما با پاهای خیس از حمام یا سرویس بهداشتی خارج می شوید،مسلماً تماس پاهای شما با سطح سرد سرامیک های کف خانه آزار دهنده خواهد بودو مطمئناً می خواهید یک مکان نرم و گرم برای پاهای خود پیدا کنید.در چنین مواقعی پادری اولین عنصری است که پای خود را بر روی آن می گذارید و یک پادری مناسب بخش قابل توجهی از نم پای شما را گرفته و مانع از لمس سرد سرامیک با پای شما می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یک پادری مناسب سرویس بهداشتی و حمام علاوه بر شکیل بودن باید از مواد مرغوبی تهیه شده و مقاومت بالایی در برابر شستشو داشته باشد، تا در مدت کوتاهی دچار پوسیدگی نشده و از بین نرود. غالب پادری های مرغوب قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی را دارا هستند. این خاصیت با استفاده از تکنیک تولید منحصر به فرد و انتخاب مواد قوی مانند الیاف مصنوعی خاص یا پنبه حاصل می شود. برای استفاده از این مزیت پادری ها بهتر است به دستورالعمل نوشته شده بر روی برچسب آن ها توجه کنید. یک پادری مناسب سرویس بهداشتی، پادری است که دارای ترمز یا لاستیک نگه دارنده باشد. این لاستیک ها از چرخش و جابه جا شدن و لغزش پادری بر روی کاشی های داخل و سرامیک های بیرون ممانعت خواهند کرد و علاوه بر ایجاد زیبایی بیشتر، ایمنی را تضمین کرده و از لیز خوردن پادری و افتادن شما و یا کودکتان جلوگیری می کنند.